Yat Satış

4U Yatçılık, veritabanında bulunan yüzlerce motor yat, gulet, mega yat, yelkenli yat ve katamaran tipi teknelerle sizlere her tip tekne satışı konusunda en kapsamlı ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
 
Eğer tekne satın almayı düşünüyorsanız, sadece Türkiye’de değil, Dünya’nın tüm popüler yatçılık lokasyonlarına yayılmış olan profesyonel ağımız ve bağlantılarımız sayesinde sizlere satın almak istediğiniz özelliklere sahip en uygun seçenekleri sunabiliriz. Dilerseniz arama motorumuzla veritabanımızda araştırma yapabilir ve çıkan sonuçları değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, çeşitli sebeplerden sahipleri tarafından listelenmemesi tercih edilen ve dolayısıyla web sitemizde yayınlamadığımız diğer veritabanımızda bulunan tekneler arasından, önerebileceğimiz seçenekleri öğrenmek üzere satış yetkililerimizle de bağlantıya geçebilirsiniz.
 
Sitemizin gelişmiş tekne arama motoru ile yaptığınız aramaların sonuçlarını filtreleyebilir, dilediğiniz özelliklere göre sıralayabilir, aradığınız özelliklerde tekne veya tekneler bulduğunuzda bu tekneler için bilgi talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz daha sonra talep göndermek, karşılaştırma yapmak üzere sepetinize ekleyebilir, seçtiğiniz yatları kendinize ve arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.
 
Bir tekne satın almak istiyor ama doğru seçimi yapmakta güçlük çekiyorsanız, satış departmanımızla iletişime geçerek sizi en uygun seçime yönlendirmelerini isteyebilirsiniz. Satış ekibimiz tecrübelerine dayanarak size sorular yöneltecek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru alternatifleri sizin için seçecek ve kısa zamanda size iletmeye başlayacaklardır.