İmalat ve Satış

Türkiye son yıllarda gösterilen başarılarla ahşap tekne imalatı konusunda Dünya’nın ikinci, mega yat imalatı konusunda ise İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri’nin ardından üçüncü büyük endüstrisi haline gelmiştir. 4U Yatçılık olarak Türkiye’deki yat imalatı alanında yakın ilişkilerimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemizle ülkemizin her bölgesinde yat imalatı konusundaki ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmetinizdeyiz.
 
4U Yatçılık her tekne tipi ve gövde materyalinin ayrı bir tecrübe ve bilgi birikimi gerektirdiğinin bilinciyle yola çıkarak Türkiye’nin en iyi tasarımcıları, tersaneleri ve mühendisleri ile birlikte, sizlere imalat fikrinin oluştuğu aşamadan dizayna, üretime ve teknenizin denize indirilmesine kadar olan tüm süreçte proje yönetimi, yönlendirme ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
 
Hayalinizdeki konsepti bize anlatmaya başladığınız andan itibaren ekibimiz sizleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendirerek sizin için en doğru alternatifleri önünüze sunmaya başlarlar. 
 
Siz sadece bizimle hayalinizi paylaşın, biz onu gerçekliğe dönüştürecek en uygun çözümleri bir araya getirerek en doğru ve en ekonomik yollarla hayalinize kavuşmanızı sağlayalım.

    Contact Us