Yat Kiralama

4U Yatçılık lüks guletlerden mega yatlara uzanan kiralık tekne seçenekleriyle başından sonuna size özel olarak tasarlanan yat kiralama hizmetleri sunmaktadır. İster küçük bir tekne gezisi, ister arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte uzun süreli bir mavi yolculuk olsun, tüm yat kiralama hizmetleri ile ilgili mümkün olan en iyi alternatifleri, bunun yanı sıra havaalanı transferlerinden, uçak ve otel rezervasyonlarına kadar tüm yan hizmetleri 4U Yatçılık çatısı altında bulabilirsiniz.

 
Özel talepleriniz, konfor ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere özenle seçilmiş olan teknelerimizle, seyahatiniz boyunca size her zaman en iyi hizmetin sağlanacağının garantisini sunuyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren öncelikle hayalinizdeki tekne turu ile ilgili aklınızdaki tüm detayları dinliyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, ardından size en iyi alternatifleri sunuyoruz.
 
4U Yatçılık’ı farklı kılan faktörler arasında bire bir iletişim başta gelmektedir. Yat kiralama konusunda tecrübeli çalışanlarımız bizimle kontak kurduğunuz andan itibaren, sizin için tahsis edilecek ve tüm iletişim süreci boyunca sizin hizmetinizde olacaktır. Bu sayede her görüşmenizde farklı birine talebinizi yeniden anlatarak vakit kaybetmek zorunda kalmayacaksınız.
 
Web sitemizin kolay kullanılır olmasına da çok büyük önem veriyoruz. Aradığınız teknelere en kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamak için her sayfanın soluna bir tekne arama sütunu yerleştirdik. Tekne arama motorumuz ile yaptığınız aramaların sonuçlarını filtreleyebilir, dilediğiniz özelliklere göre sıralayabilir, aradığınız özelliklerde tekne veya tekneler bulduğunuzda bu tekneler için talepte bulunabilirsiniz. İsterseniz daha sonra talep göndermek, hesaplama / karşılaştırma yapmak üzere sepetinize ekleyebilir, seçtiğiniz yatları kendinize ve arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.
 
Tam olarak ne tip bir tekne aradığınız ve ne tür bir rota izleyeceğiniz gibi konularda emin değilseniz; yetkililerimiz, sizi sorularıyla yönlendirerek gerekli tüm detayları ortaya çıkartacak ve size en kısa sürede hayalinizdeki mavi yolculuk ile ilgili en iyi alternatifleri sunacaklardır.

Tekne tatiliniz / mavi yolculuk için liman seçeneklerimiz:
Ege, Doğu Akdeniz, Bati Akdeniz

Türkiye (Bodrum, Marmaris, Gocek, Fethiye, Kas, Kalkan, Kekova, Antalya, Kemer, Olympos, Finike vs.)
Yunanistan ve Yunan Adaları
Cyclades; Mikonos, Santorini, Ios, Paros, Naxos vs.
Dodecanese; Rodos, Kos, Simi, Patmos vs.
Ionian; Corfu, Paxos, Lefkas, Ithaca, Kefalonia vs.
Hirvatistan (Zadar, Sibenik, Split, Dubrovnik, Biograd, Cres, Primosten, Pula, Rovinj, Sukosan, ve Trogir)